Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Navigation
th: นำทาง

en: Rows
th: แถว

en: Random
th: สุ่ม

en: Close
th: ปิด

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: of
th: ของ

en: Site under maintenance
th: เว็บกำลังอยู่ระหว่างบำรุงรักษา

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
