Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Navigation
bg: Навигация

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: Loading
bg: Зареждане
