Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Rows
el: Γραμμές

en: Random
el: Τυχαία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Effect
el: Εφέ

en: of
el: από

en: Site under maintenance
el: Ιστότοπος σε κατάσταση συντήρησης

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
