Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.5) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: of
kn: ನ
