Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Rows
lt: Eilutės

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Loading
lt: Kraunama

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Effect
lt: Efektas

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
