Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Rows
sl: Vrste

en: Close
sl: Zapri

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Loading
sl: Nalagam

en: Effect
sl: Učinek

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju
