Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Rows
oc: Rengadas

en: Random
oc: A l'azard

en: Close
oc: Tampar

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Columns
oc: Colomnas

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Effect
oc: Effet

en: of
oc: sus

en: Site under maintenance
oc: Site en mantenença

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
