Twitter DB (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Fade
vi: Mờ

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Account
vi: Tài khoản

en: Scroll Up
vi: Cuộn lên

en: Scroll Down
vi: Cuộn xuống

en: Cover
vi: Vỏ bọc
