Twitter DB (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Name
et: Nimi

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Miscellaneous
et: Muu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
