Twitter DB (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Fade
fi: Himmennä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Cover
fi: Kansi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
