Twitter DB (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
