Twitter DB (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Fade
pl: Zanikanie

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: User ID.
pl: ID użytkownika.

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: 1 min
pl: 1 minuta
