Twitter DB (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: 1 min
ug: بىر مىنۇت
