Twitter DB (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Name
bo: མིང

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: 1 min
bo: སྐར་མ་ 1

en: User name.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
