Twitter DB (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Name
fa: نام

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Fade
fa: محو شدن

en: Relative
fa: نسبی

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Miscellaneous
fa: متفرقه
