Twitter DB (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Name
hi: नाम

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Shuffle
hi: मिश्रण

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
