Twitter DB (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Cover
lt: Viršelis
