Twitter DB (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Date/time format
el: Μορφότυπος ημερομηνίας/ώρας
