Twitter DB (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Miscellaneous
hr: Razno
