Twitter DB (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Name
it: Nome

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Relative
it: Relativa

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Cover
it: Copertina

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Date/time format
it: Formato data/ora
