Twitter DB (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Name
sk: Názov

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Relative
sk: Relatívne

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
