Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Name
eu: Izena

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Miscellaneous
eu: Hainbat
