Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Name
fr: Nom

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Shuffle
fr: Mélanger

en: Fade
fr: Fondu

en: 3 hours
fr: 3 heures

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: Relative
fr: Relatif

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: User ID.
fr: Identifiant (ID) utilisateur.

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Cover
fr: Couverture

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: User name.
fr: Nom utilisateur.

en: Date/time format
fr: Format de date/heure
