Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Name
gl: Nome

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 1 day
gl: 1 día

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Relative
gl: Relativo

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea
