Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Name
he: שם

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Relative
he: יחסי

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Miscellaneous
he: שונות
