Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Name
is: Nafn

en: 1 hour
is: 1 klst

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: 1 week
is: 1 vika

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
