Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Name
oc: Nom

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Relative
oc: Relatiu

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Miscellaneous
oc: Divers
