Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Name
ro: Nume

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Relative
ro: Relativă

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Date/time format
ro: Format dată/timp
