Twitter DB (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Name
tr: İsim

en: 1 hour
tr: @count saat

en: 1 day
tr: @count gün

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Relative
tr: Göreceli

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Date/time format
tr: Tarih/saat biçimi
