Twitter DB (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Name
ca: Nom

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Relative
ca: Relatiu

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Date/time format
ca: Format de data/hora
