Twitter DB (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Name
hu: Név

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Fade
hu: Áttünés

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Relative
hu: Relatív

en: 1 week
hu: 1 hét

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Scroll Up
hu: Felfelé görgetés

en: Scroll Down
hu: Lefelé görgetés

en: Cover
hu: Borító

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: 30 min
hu: 30 perc

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: User name.
hu: Felhasználónév.

en: Date/time format
hu: Dátum/idő formátuma
