Twitter DB (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: 1 day
cs: 1 den

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Relative
cs: Relativní

en: Date/time format
cs: Formát data/času
