Twitter DB (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Scroll Up
kn: ಮೇಲಕ್ಕೆ ಚಲಿಸು

en: Scroll Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ಚಲಿಸು

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
