Twitter DB (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Name
da: Navn

en: 1 hour
da: 1 time

en: 1 day
da: 1 dag

en: Shuffle
da: Bland

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: Relative
da: Relativ

en: 1 week
da: 1 uge

en: User ID.
da: Bruger ID.

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: User name.
da: Brugernavn

en: Date/time format
da: Dato-/tidsformat
