Twitter DB (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Name
nl: Naam

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Fade
nl: Vervaag

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Relative
nl: Relatief

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Cover
nl: Omslag

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: 1 min
nl: 1 minuut

en: Date/time format
nl: Datum-/tijdnotatie
