Twitter Profile Widget (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Main settings
es: Opciones principales

en: Appearance
es: Apariencia

en: Show avatars
es: Mostrar avatares

en: Behavior
es: Comportamiento

en: Preferences
es: Preferencias

en: Twitter Profile Widget block
es: Bloque Twitter Profile Widget
