Twitter Profile Widget (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Main settings
vi: Các thiết lập chính

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Show avatars
vi: Hiện ảnh riêng

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Preferences
vi: Tùy thích
