Twitter Profile Widget (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Show avatars
kn: ಅವತಾರಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>

en: Preferences
kn: ಇಚ್ಛೆಗಳು
