Twitter Profile Widget (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Behavior
sk: Správanie
