Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Transparent
cs: Průhledná
