Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: Widget type
da: Widget-type

en: Appearance
da: Udseende

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Behavior
da: Opførsel

en: Preferences
da: Indstillinger
