Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Widget width
fi: Vempaimen leveys

en: Widget height
fi: Vempaimen korkeus
