Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Main settings
fr: Paramètres généraux

en: Widget type
fr: Type de widget

en: Appearance
fr: Apparence

en: List name
fr: Afficher nom

en: Behavior
fr: Comportement

en: Preferences
fr: Préférences

en: Me
fr: Moi
