Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Main settings
it: Impostazioni principali

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: Appearance
it: Aspetto

en: Transparent
it: Trasparente
