Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Main settings
ja: 主な設定

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Appearance
ja: テーマ

en: Transparent
ja: 透過

en: Behavior
ja: 動作

en: Preferences
ja: 初期設定
