Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Transparent
lt: Permatomas
