Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Transparent
nl: Transparant

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Me
nl: Mij

en: Widget description
nl: Widgetbeschrijving
