Twitter Profile Widget (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Transparent
gl: Transparente
