Twitter Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Points
hu: Pontok

en: Send
hu: Küldés

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Service active
hu: A szolgáltatás aktív
