Twitter Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: edit
ro: modifică

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Created
ro: Creat

en: Points
ro: Puncte

en: Send
ro: Trimite

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.
